Kuidas see toimib?

Puhkuseosakute esitlus ei ole vajalik!

Tingimused, piirangud, KKK

TINGIMUSED JA PIIRANGUD

  1. Saaja peab olema vähemalt 21 aastane
  2. Ühe leibkonna kohta on lubatud vaid ÜKS puhkuse voucher
  3.  Transport, jootraha, toit,joogid ja kohalikud maksud ning kuurordi puhkuse puhul kuurordimaksud EI SISALDU voucheris.
  4. Te PEATE aktiveerima oma reisi voucheri 7 päeva jooksul peale selle saamist kas siis online süsteemi kaudu või telefoni teel.
  5. Maksud. Teie kanda jäävad kohalikud maksud (turismimaks,hotelli voodikohamaks vms) ning see tuleb tasuda siis, kui aktiveerite reisi voucheri. Maksude suurus oleneb Teie puhkuse asukohast.
  6. Kui te ei tea täpseid reisikuupäevi, siis pole see probleem! Täpsed reisikuupäevad saate märkida kuni 18 kuu möödudes voucheri aktiveerimise hetkest.
  7.  Kuurordi maksud. Kõikide kuurortreisidele kehtivad maksud ning olenemata sellest, kas broneerite reisi omal käel või selle kampaania raames. Kuurordi maksud võivad ulatuda kuni 30 USA dollarini öö (varieerub aastaajast) ning see sisaldab selliseid mugavusi nagu Wifi, spordikeskus, seif toas jne.
  8. Teid juhendatakse, kuidas oma puhkusereisi broneerida. Juhul, kui reisikuupäevad on broneeritud, pole muudatused enam lubatud.

TÄHELEPANU! Teie tuba peab olema broneeritud vähemalt 30 päeva ette enne reisi.

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

  Ei, te ei pea kunagi osalema ühelgi müügi- või puhkuseosakute esitlusel, siin pole mingit trikki ja me muudame teie reisi voucheri kasutamise äärmiselt lihtsaks. Ettevõte, kes teile selle puhkuse voucheri andis, on ostnud selle hotellikülastuse voucheri teie eest ette ja RedeemVacations.com täidab seda.

Soodus vouhcer aegub 7 päeva pärast, kuid pärast puhkuse aktiveerimist on reisimiseks aega 18 kuud. Võite voucheri aktiveerida, tasudes lihtsalt hotellis peatumisega seotud maksud ja lõivud (umbes 20 USA dollarit öö kohta). Seejärel saate sisse logida saidile RedeemVacations.com ning otsida veebis sobivaid reisikuupäevi ja programmis osalevaid hotelle / kuurorte.

See on lihtne, palume vaid, et annaksite https://redeemvacations.com/ oma reisikuupäevade kinnitamiseks vähemalt 30 päeva ette teada. See tähendab, et saate näiteks broneerida kuupäevi alates 31 päevast alates tänasest või 45 päeva alates tänasest, 90 päeva või rohkem. Kõik, mida peate pärast voucheri aktiveerimist tegema, on oma e-posti lingilt uuesti sisse logima ja leidma endale sobivad reisikuupäevad. Kui olete kuupäevad valinud, kuvatakse teile programmis osalevaid hotelle / kuurorte vastavalt teie valitud kuupäevade ja saadavusele. Soovitame valida check-in kuupäevadeks nädala keskpaiku või pühapäevast neljapäevani  kuupäevi ning vältida nädalavahetusi ja pühi, kuna siis võib olla vähem hotellivalikuid või need pole saadaval. Mõni nädalavahetus võib olla saadaval vaid väikese lisatasuga.

Jah, võite oma lapsed kaasa võtta. Meie hotelli- ja kuurordivalikud on ette nähtud enamasti kuni 4 inimese kohta toas, olenemata vanusest. Üks reisiseltskonnaga reisiv inimene peab olema üle 21-aastane. Erinevates hotellides või kuurordites võivad olla saadaval erinevad toatüübid, sõltuvalt teie eelistatud sihtkohast ja reisikuupäevadest. Kõigis neist saab peatuda 2 täiskasvanut. Kui reisite koos teiste täiskasvanute või lastega, peate võib-olla reisikuupäevades olema paindlikud või vastavalt võimalustele võib olla saadaval ka kõrgema kategooria tuba. Kõrgema kategooria soovi korral on vaja broneerida lisaks tube või suuremaid sviite.

Ei, lennureisi kulud ei sisaldu reisi sooduspakkumistes. Selle voucheri saaja vastutab kõigi lennukulude eest, sealhulgas näiteks lennupiletite, transfeeride, toidu, lisatasude ja muude võimalike kulude eest. Seda voucherit ei saa kombineerida ühegi muu puhkuse voucheri pakkumisega.

RedeemVacations.com kaudu on tänaseks reisinud üle miljoni perekonna tänu meie suurele võrgustikule ning seetõttu suudame pakkuda ka väga häid hindasid kuurortkohtadesse üle maailma. Me aitame täita tühjad hotellitoad, mis muidu jääksid tühjaks. Hotellid on harva täielikult broneeritud, pakkudes vahest tube ja teenuseid püsikuludega. Nii et kui hotellid müüvad meile majutusi suurte allahindlustega, tehes koostööd RedeemVacations.com-iga, saavad nad tavapärasest vähem tulu, kuid RedeemVacations’iga.com-abiga on neil nüüd võimalus teenida tulu oma majas asuvatest restoranidest, baaridest, spaadest, toateenindusest, kasiinodest, lisaöödest, tulevastest broneeringutest ja muust. RedeemVacations pakub teile ka lisaväärtust, andes võimaluse puhkuse rikastamiseks näiteks vaatamisväärsuste piletite, suuremate tubade, täiendava majutuse jne osas.

Kliendid räägivadMaailma esimene sotsiaalmediavõrgustik mis maksab oma liikmetele selle kasutamise eest raha.
LIITU TASUTA⬇️
Wide LeaderboardUUS! Soovid saada tasu interneti kasutamise eest?

LIITU TASUTA⬇️