Hotelli säästukaart pakub ”sularahakrediiti” ehk soodustusi mida saab osalise maksena kasutada üle 1 000 000 kogu maailmas asuvas hotellis ning kuurordis ning lisaks samuti rendiautode, privaatsete transfeeride,vaatamisväärsuste, ekskursioonide nagu safarid,matkad,snorgeldamised ja veel paljudelt muudel sihtkoha teenustelt ja pakkumistelt.

Teenusepakkujaks on BookVipPlus ning meie pakume säästukaarti oma klientidele  siduettevõttena.

HotelsVip

Hotelli Säästukaart

Kasutustingimused

Sinu BookVipPlus kood annab teile mingi kindla summa dollarites, mille võrra te saate soodustusi hotelli ning muude reisiteenuste jaehindadest (”Tooted”), mida pakutakse savings.bookvipplus.com (”Koduleht”). Selleks, et aktiveerida seda soodustust, peate aktiveerima selle sisestades koodi, mis on saadetud teile e-maili teel või smsiga. Soodustuse kasutamisega te nõustute kasutustingimustega (”Tingimused”). Need tingimused, mis on saadaval ka veebisaidil, võivad aeg-ajalt muutuda. Lisaks nõustute ka tootetingimustega iga toote kohta, mis on kirjas veebisaidil. (”Toote tingimused”). Toote tingimused võivad samuti olla kirjas teie ostukinnituse juures. Toote või teenusepakkujad võivad toote tingimusi muuta.

Kuidas see toimib:

Üldtingimused

BookVipPlus ei võta vastutust mis tahes levitaja või kolmanda osapoole suulise või kirjaliku esituse eest tootekoodide osas, välja arvatud need, mis on kirjas reeglites ja tootetingimustes. Kodulehel olevad tingimused on vaidlustes ülimuslikud.

Hotelli säästukaardi KKK

Hotelli säästukaarte toetab BookVipPlus.com

Teile väljastatakse  hotelli ”Sularaha krediit”, mis on uuenduslik müügi- ja turunduslik soodustus, mis pakub kohest väärtust reaalse sularaha kokkuhoiu preemiate kujul, mida saab kasutada meie sidusettevõttes, BookVipPLUS.com ainult liikmetele mõeldud võrgus. Hotelli säästukaart pakub ”sularahakrediiti”, mida saab osalise maksena kasutada üle 1 000 000 kogu maailmas asuvas hotellis ja kuurordis või rendiautode ja vaatamisväärtuste eest.

Mis on hotelli sularaha krediit?

Meie hotelli säästu kaart ”sularaha krediit” on sularaha väärtus, mida on võimalik kasutada selleks, et saada soodustusi hotellide või kuurortite broneerimisel, auto rentimisel ning vaatamisväärtuste korral. Klient võib kasutada sularaha krediiti :

Kuidas ma toote koodi kasutan?

Aktiveeriga oma reisi säästu kood et luua konto. Võite otsida sihtkohti 1 000 000 seast üle maailma. Soodustus on kuvatud iga otsingu tulemuse korral. Tulemused suurimate soodustuste korral on kuvatud esimeste seas. Tehke broneering ning summa, mida te kokku hoiate, võetakse teie säästukontolt maha.

Kas ma pean kasutama oma sooduskoodi ühe broneeringu puhul?

Ei. Reisi säästu programm on pandlik ja lubab kasutada säästu panga saldod kas ühe või mitme broneeringu korral kuni säästu panga saldo on 0. Summa, mille võite igale broneeringule rakendada, määratakse kindlaks teie otsingu parameetrite ja valitud hotellide ja kuurortide kaudu saadaolevate säästude põhjal

Kas ma saan kogu oma säästukontol oleva summa broneeringuks kasutada?

Jah, kui valitud hotelli või kuurordi soodustuse summa võrdub teie säästukonto saldoga, rakendatakse kogu summa teie broneeringule automaatselt.

Kas ma saan kombineerida erinevaid koode et saada rohkem soodustust?

Ei, kasutada saab ainult ühte soodustust kliendi konto kohta.

Kas on ette nähtud ka miinimum ööbimise arvu nõue?

Ei, minimaalset ööbimise arvu nõuet ei ole. Võite ööbida minimaalset ühe öö või siis nii palju öid, kui on konkreetses hotellis võimalik.

Millised hotellid ja kuurordid on saadaval säästuprogrammis?

üle 1 000 000 hotelli on saadaval läbi säästuprogrammi. Leiate nende seast kindlasti tuntud brände üle maailma.

Kas ma saan tühistada oma broneeringu? Kas broneering on hüvitatav?

Broneeringut läbi kodulehe ei saa muuta, kuid seda on võimalik tühistada vastavalt tingimustele. Tühistamise tingimused sõltuvad hotelli või kuurordi valikust. Tühistatud broneeringutega võivad kaasneda tühistamise tasud.

Kas ma saan anda oma sooduskoodi sõbrale või pere liikmele?

Jah, kui kood on aktiveerimata. Kui kood on aktiveeritud, ei saa seda edasi anda, kuna isikuandmeid ei saa muuta. Isik, kes aktiveerib koodi, peab olema isik, kes reisib ja kasutab teenust.

Originaaltingimused

HotelsVip
(858) 999-8203

Monday – Sunday 9AM – 5PM EST

HotelsVip

info@premiummemberservices.com

 

Online Startup